Restauracja z muzyką na żywo

Zapraszamy na szalone imprezy z muzyką na żywo do naszej restauracji w centrum Gdańska! W wybrane weekendy Zorba zabiera Cię w świat greckich κόμματα – śródziemnomorskich imprez, na których tańce na stole są jak najbardziej wskazane!

O dobrą zabawę zadbają nie tylko zaproszeni muzycy, ale także załoga naszych kucharzy i barmanów, którzy dopilnują, żeby naszym Gościom niczego nie zabrakło. W takim towarzystwie można bawić się do białego rana!

Odwiedź nas i daj się porwać gorącym rytmom!
Szczegółowy plan wydarzeń dostępny jest na naszym Facebooku

OOOOOOPA OOOOOOPA!

Imprezy 1 R - Imprezy
Imprezy 4 R - Imprezy

Przestrzeń eventowa

Jeżeli szukasz przestrzeni eventowej w Gdańsku, w której zorganizujesz niezapomnianą imprezę firmową, niezwykłe urodziny lub wyjątkową uroczystość rodzinną, doskonale trafiłeś!

Restauracja Zorba oferuje miejsce na imprezy z niezwykłym klimatem, który zachwyci każdego miłośnika kultury śródziemnomorskiej. Serwujemy wyśmienite potrawy ze świeżych składników i autentyczne greckie alkohole. Wieczór urozmaici muzyka na żywo lub drink w naszym podniebnym koktajl barze z tarasem widokowym ZORBA ROOFTOP.
Dobra zabawa gwarantowana!

Zarezerwuj miejsce na swoją imprezę i odkryj magiczny świat Grecji w samym sercu Gdańska!

Imprezy 2 R - Imprezy
Imprezy 5 R - Imprezy

Imprezy firmowe

Chcesz zorganizować imprezę firmową w centrum Gdańska? Wybierz Zorbę!
Obsługujemy zarówno duże eventy, jak i kameralne spotkania pracowników. Znajdziesz u nas pyszne jedzenie, niezwykłą atmosferę i doskonałą obsługę.

Nie czekaj, wynajmij naszą przestrzeń eventową już dziś!

Kontakt: +48 668 174 195

eventy firmowe www R - Imprezy