Rezerwacje w greckiej restauracji ZORBA w Gdańsku

Restauracja ZORBA to greckie wesela i najlepsze imprezy z tawern w jednym. To również spotkania w stylu „siga siga”, powolne wieczory z autentycznymi daniami i muzyką na żywo.

Oprócz powierzchni restauracyjnej, do dyspozycji Gości czeka Zorba Roof Top z widokiem z 10 piętra. Zapraszamy zatem do zarezerwowania miejsca już teraz. Zaproś swoich najbliższych i spędź miłe w chwile w naszym lokalu.

Nasi kucharze korzystają z najwyższej jakości składników, dzięki czemu nasze dania są niesamowicie pyszne i zawsze świeże. Sprawdź pełną ofertę! W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą!

Rezerwacja stolików

Zapraszamy do rezerwowania stolików w naszej restauracji. Jeśli jesteś miłośnikiem greckiej kuchni i śródziemnomorskiego stylu, to miejsce jest dla Ciebie. Zaproś swoich najbliższych i celebruj miłe chwile, kosztując najlepsze greckie przysmaki. Oferujemy także specjalne dania dla najmłodszych. Zapraszamy do kontaktu!

Zorganizujemy poranne śniadanie oraz kameralną kolację do późnych godzin nocnych. Huczne (cztery) wesela, urodziny, zabawę sylwestrową, spotkania firmowe i wszystkie inne wydarzenia, które chcesz przeżyć w wyjątkowej atmosferze. Każdy event traktujemy indywidualnie i dopasowujemy wedle Twoich potrzeb.
Roztańczony Grek ZORBA zaprasza do zabawy!