Zlokalizowany na 10 piętrze Rooftop to niebiański cocktail bar ze wspaniałymi widokami.

Restauracja z tarasem widokowym

W naszej restauracji Zorba na 10 piętrze mieści się ZORBA ROOFTOP -  taras widokowy, na którym można miło spędzić czas, popijając greckie trunki i jedząc przepyszne posiłki. To doskonała strefa chilloutu w ciągu dnia i popołudniu, gdzie można się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy.

Oferujemy greckie koktajle, wyselekcjonowane alkohole oraz przepyszne dania kuchni śródziemnomorskiej.

Już teraz zaproś swoich znajomych i spędź z nimi niezapomniane chwile w naszym barze.

Zapoznaj się z pełną kartą naszych dań i zamów ulubione przysmaki.

HP Roof 2 R - Rooftop
Roof 4 R - Rooftop

Nasz taras widokowy zlokalizowany jest na 10 piętrze. Gwarantujemy nieziemskie widoki, które zapierają dech w piersi. To doskonałe miejsce, aby zrelaksować się i odpocząć. W naszym koktajl barze przeniesiesz się do ciepłej i słonecznej Grecji o każdej porze roku. Zarezerwuj stolik w naszej restauracji już teraz!

Zachęcamy do wypróbowania naszych przepysznych dań oraz napojów. Panuje u nas niezwykła atmosfera przypominająca niezapomniany urlop w Grecji.

Roof 6 R - Rooftop
Roof 8 R - Rooftop

Koktajl bar z tarasem widokowym

Koktajl bar na dachu serwuje napoje inspirowane Grecją, ich kulturą, alkoholem i składnikami. Oferta zmienia się wraz z porami roku. Zlokalizowany na 10. piętrze Rooftop to niebiański cocktail bar ze wspaniałymi widokami. W naszym barze możesz spróbować tradycyjnych i popularnych, greckich drinków. U nas możesz skosztować Ouzo, Metaxy, Retsiny, Raki, greckich win i piw.

Rooftop Zorby to idealne miejsce na organizację nietuzinkowych spotkań, które gwarantują niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do naszej knajpy, która znajduje się na terenie gdańskiego Starego Miasta. Gwarantujemy niesamowite wrażenia z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Sprawdź pełną ofertę już teraz!

Roof 9 R - Rooftop
Zorba 3 R - Rooftop