Speed dating

Speed dating to bardzo popularna metoda zawierania kontaktów o charakterze miłosnym. Uczestnicy tej zabawy mają możliwość porozmawiania z potencjalnymi partnerami w krótkim czasie. Konwersacje trwają zwykle ok. 3-8 minut i w tym czasie kobiety i mężczyźni mogą się poznać. Po upływie czasu przechodzą do kolejnej osoby. Po skończeniu zabawy uczestnicy oddają listę osób, z którymi chcieliby nawiązać dalszy kontakt. Jeśli dwie osoby wpisały siebie nawzajem na listę, to dochodzi do wymiany kontaktów.

Zapraszamy w sobotę 12 lutego na nasz taras widokowy, aby wziąć udział w naszej edycji Speed dating! Ta nowoczesna forma nawiązywania kontaktów może sprawić, że poznasz miłość swojego życia. Sprawdź!

Szybkie randki

Jeśli szukasz swojej drugiej połówki lub chcesz poznać nowe, ciekawe osoby, zapraszamy do skorzystania z szybkich randek w naszej restauracji. Oferujemy różne grupy wiekowe. Dzięki urozmaiconej formie spotkania, która polega na krótkich rozmowach, można poznać naprawdę interesujące osoby. Szansa na poznanie przyszłego partnera jest naprawdę spora.

Szybkie randki to także świetny pomysł na miło spędzony czas lub poznanie znajomych, z którymi możesz wybrać się do kina lub na pyszne jedzenie w naszej restauracji. Wybierz swoją grupę wiekową i zapisz się na speed dating już teraz. Już 12 lutego możesz poznać swojego przyszłego partnera. Sprawdź szczegóły!