Sylwester w Zorbie

Co roku organizujemy zabawę sylwestrową, której nie zapomnisz do końca życia. Oferujemy przepyszne przekąski oraz napoje w greckim stylu. Jeśli jesteś miłośnikiem śródziemnomorskich potraw, to z pewnością spodoba ci się klimat, jaki panuje w naszym lokalu. Proponujemy greckie przekąski, które przygotowywane są pod okiem najlepszych kucharzy. Korzystamy tylko z wysokiej jakości składników, dzięki którym nasze potrawy są zawsze świeże i pełnowartościowe. Oferujemy także roślinne opcje.

Gwarantujemy muzykę na żywo oraz niesamowitą atmosferę. Nasze imprezy cieszą się ogromną popularnością. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszych usług!

Impreza sylwestrowa w greckim stylu

Sylwestrową noc warto uczcić w greckim stylu. Zapraszamy zatem do naszej restauracji, aby spędzić ten czas w miłym i pozytywnym gronie. Najlepsi artyści zagrają greckie kawałki, które z pewnością rozbudzą i rozweselą niejedną osobę. Po występach na żywo oferujemy również muzyczny miks różnych hitów. Zapraszamy także na nasz taras widokowy. Atmosfera tam będzie nieco intymna, ale nie zabraknie równie dobrej muzyki i przekąsek.

Nasi kucharze przygotowują posiłki z wielką dbałością o każdy detal. Oferujemy także pyszne napoje. Warto spędzić Sylwestra na 10. piętrze wieżowca w doborowym gronie. Sprawdź pełną ofertę!