Zorba Walentynki 2050x780 - Walentynki

Walentynki po grecku

Zapraszamy zakochanych do spędzenia z nami Walentynek. Zachęcamy do zarezerwowania miejsca w naszej restauracji już teraz. Nikt tak pięknie nie walczył o miłość jak bogowie Olimpu. W miejscu gdzie Dionizos polewa wino w pięknych dzbanach, a przestrzeń wypełniają Goście spragnieni uczucia w tradycyjnych greckich szatach, kwitnie miłość w Oliwnym Gaju. Ukryta wśród oliwnych krzewów, tajemnicza, lecz gotowa, by podbić najbardziej zatwardziałe serca. Zapragnij wielkiej miłości, a kto wie może czeka na Ciebie właśnie w ZORBIE. 

Gdy znajdziesz się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, czyli w sobotę 12 lutego na Roof Top, być może Eros pomoże Ci znaleźć Twoją drugą połówkę podczas Speed Dating Zorba Edition! OPA, tanecznym krokiem zapraszamy na walentynkowy weekend w Zorbie!

Dzień Zakochanych w Zorbie

Pod dachem Zorby, wśród romantycznych dekoracji, śródziemnomorskich dań i finezyjnych koktajli zapraszamy do uczczenia dnia zakochanych. Nasza obsługa zadba o to, aby ten dzień był niezwykle wyjątkowy. Oferujemy szeroki wybór przeróżnych drinków oraz przepysznych posiłków. Gwarantujemy również niezwykłą atmosferę.

Możesz także skorzystać z naszego tarasu widokowego i razem ze swoją drugą połówką podziwiać niezwykłą panoramę Gdańska. Oferujemy walentynkowe ozdoby, kolację przy świecach i muzykę na żywo. Spędźcie czas we dwoje w naszej restauracji. Zachęcamy do rezerwowania stolików na ten dzień. Zapraszamy do kontaktu!