Restauracja grecka w centrum Gdańska

Pyszna kuchnia, autentyczne greckie produkty i wyjątkowy śródziemnomorski klimat. To właśnie Zorba – restauracja grecka w centrum Gdańska!

Tylko u nas skosztujesz wyjątkowych potraw inspirowanych kuchnią śródziemnomorską, wypijesz pyszny koktajl na bazie tradycyjnych greckich alkoholi i przeżyjesz niezapomnianą kómma w prawdziwie południowym stylu!

Odkryj z nami radość ucztowania w najlepszej restauracji śródziemnomorskiej na Starym Mieście w Gdańsku. Poczuj wyjątkową atmosferę leniwych greckich poranków i gorących śródziemnomorskich wieczorów, rozkoszuj się tradycyjnymi potrawami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy i odwiedź nasz podniebny bar z widokiem na całe miasto, w którym zachwycą Cię starannie wyselekcjonowane koktajle inspirowane kulturą Grecji.

Przyjdź do nas na śniadanie, na drinka, na kolację z przyjaciółmi lub zorganizuj w naszej restauracji prawdziwą grecką imprezę! Jesteśmy dużą restauracją z klimatyczną przestrzenią eventową, w której wyprawisz niezapomniane urodziny, ugościsz przyjaciół lub zintegrujesz się ze współpracownikami. Opa opa!

Odwiedź naszą restaurację na gdańskim śródmieściu i odkryj Grecję w samym serce miasta! Czekamy na Ciebie codziennie już od 7:00 rano. Siga siga!

Zachęcamy do telefonicznej lub mailowej rezerwacji stolików. Zapraszamy!

ZORBA zlokalizowana w wieżowcu Amber Tower, sąsiadującym z gdańską mariną jachtową. Inspirowana najlepszymi greckimi tawernami, restauracjami i barami. W przytulnym i gwarnym wnętrzu, odnajdziecie wiele naturalnych materiałów nawiązujących do południowego wzornictwa. Autentyczne jedzenie i trunki pełne aromatów, kolorów i słońca w energetycznej, roztańczonej atmosferze czekają na Was w ZORBIE! To kwintesencja południowego temperamentu zlokalizowana nad brzegiem Motławy z perspektywą oszałamiających widoków 360˚ na gdańską starówkę.

Zorba 1 R - Zorba

To właśnie na tym tle, wieczorami nasza restauracja zmienia się w radosną imprezę, wypełnioną tańcem, śpiewem i muzyką na żywo! Jak przystało na ZORBĘ, wskazane są również tańce na stole, do czego serdecznie Was zachęcamy.

Zorba 1600 Rjpg - Zorba

Restauracja śródziemnomorska w Gdańsku

Karta ZORBY stworzona jest w duchu greckiej kultury kulinarnej, która opiera się na radości ucztowania. Rozmaite przystawki, owoce morza, mięsa, greckie klasyki oraz trunki, które pobudzą do zabawy. Zachęcamy do zamawiania kilku dań i dzielenia się nimi w gronie rodziny i przyjaciół.

Oferujemy zarówno przepyszne śniadania, obiady, jak i kolacje. W samym centrum Gdańska możesz poczuć się jak w pięknej i kolorowej Grecji. Nasze dania przygotowywane są przez najlepszych kucharzy specjalizujących się w śródziemnomorskiej kuchni. Skosztuj tradycyjnych greckich przysmaków w naszej restauracji. Już teraz zadzwoń i zarezerwuj stolik!

Zaczynamy codziennie od 7.00 bogatą ofertą śniadań!!

W weekendy zaś zapraszamy na niezwykłe imprezy z grecką muzyką i pysznym jedzeniem. Nasza restauracja zamienia się wtedy w prawdziwą grecką ucztę. Zachęcamy do zapoznania się z naszym MENU i innymi atrakcjami. Zapraszamy do kontaktu!

 Siga siga! Sprawdź nasze menu śniadaniowe 
oraz kartę popołudniową

Menu 12 R - Zorba